Satış Danışmanı – İstanbul Anadolu

İŞ TANIMI

Nasıl bir pozisyon?
Satış ekibimize katılmak üzere farklı geçmişlere sahip satış danışmanları arıyoruz. Fakat yüksek performanslı, destekleyici ve benzersiz bir çalışma kültürüne sahip olduğumuz için bu sıradan bir satış işi değil.
 
Hilti kimdir?  
Eğer mühendis olarak çalıştıysanız, muhtemelen bizi duymuşsunuzdur. Biz global inşaat sektörü için lider araçlar, teknolojiler, yazılım ve servisler sağlıyoruz. 75 yılı aşan, öncü ürünler ve birinci sınıf hizmetlerle dünya çapında üne sahip, gurur duyduğumuz bir mirasa sahibiz.

İnovasyon bizim can damarımız, bu yüzden her yıl 30 civarında yeni ürün geliştiriyoruz. Burası 120’den fazla ülkede 23.000’e yakın çalışanımızla, öğrenerek, büyüyerek ve kariyerinizi biçimlendirerek yeteneğinizi göstermeniz için harika bir yer. 
 
Pozisyon neleri gerektiriyor?
Satış Danışmanı olarak, satış ve pazarlama stratejilerine uygun sistematik satış aktivitelerinin gerçekleştirilmesi, şirket müşteri portföyünün oluşturulması, ihtiyaçların belirlenmesi, tekliflerin hazırlanması ve takip edilmesi ve müşterilere Hilti ürünleri ve çözümleri ile ilgili tanıtım yapılmasından sorumlu olacaksınız.

Ne sunuyoruz?
Kariyerinizin ve şirketimizin ele ele birlikte büyüyeceğine inanıyoruz, bu yüzden pozisyonunuzda başarılı olmanız için ihtiyacınız olan her şeyi sağlayacağız. Mükemmel performansınızın karşılığında, sürekli eğitim, birebir kariyer danışmanlığının yanı sıra işinizde ilerlemek için heyecan verici fırsatlarla karşılaşacaksınız.
 
Neden başvurmalısınız?
Burada daha canlı, daha inovatif ve daha üretken bir takım yarattığına inandığımız mükemmel bir insan çeşitliliğine sahibiz. Bu yüzden inşaat deneyiminiz yoksa, bizim için sorun değil. Hilti’de başarı, geçmişiniz ne olursa olsun takım çalışması ve yeteneğe bağlıdır.

GENEL NİTELİKLER

  • Üniversitelerin tercihen İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,
  • Satış alanında tecrübeli, yüksek iletişim becerisine sahip, hedef ve sonuç odaklı çalışan,
  • İyi derecede İngilizce bilen,
  • Aktif olarak araç kullanabilen,
  • Askerlik ile ilişiği olmayan,
  • İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden.
Yayın tarihi