PART TİME SERBEST GİRİŞİMCİ

GENEL NİTELİKLER

 Aşağıdakilerden herhangi biri olabilirsiniz: 

– Yeni bir iş mi arıyorsunuz?  – Çok vaktinizi almayacak bir iş mi gerekiyor?   – Mevcut işiniz var ama ek gelire mi ihtiyaç duyuyorsunuz?   – Hakettiğinizin altında mı kazanıyorsunuz? 

– Artık kendi işinizin sahibi olmak istiyorsunuz ama yeterli sermayeniz mi yok?

Bunlardan birine evet cevabı veriyorsanız, siz de SERBEST GİRİŞİMCİ olmalısınız. Evinizin konforunda freelance veya mevcut işinize ek part time olarak çalışabilirsiniz.

NASIL BİR İŞ? 

    İki benzer iş alanımız var. 1. si; ucuztarifeler: Girişimcilerimiz, birçok kurumsal firmanın piyasadaki en ucuz tarifelerini müşteriye sunar ve satılan paket başına yüksek hakediş kazanırlar. Ürünlerimiz; gsm cep tarifeleri,numara taşıma,elektrik tarifeleri,televizyon paketleri,ev interneti tarifeleri.   

      2. iş alanımız ise; uçuştazminatı: Havalimanlarında gecikme, rötar,bagaj geç teslimi gibi sorunlarda yolcuların uçuş firmalarından yüksek miktarda tazminat alma hakları bulunmakta. Son 3 yılda uçakla seyahat etmiş kişileri sisteme girerek, yolcunun alacağı 600 euroya kadar olan tazminatın önemli bir kısmı da, komisyon kazancı olarak sizinle paylaşılıyor.    

 

Her iki iş alanında da  tecrübeli olmanıza ve çok vakit ayırmanıza gerek yok. Müşterinin isim ve telefonunu girmeniz yeterli. Müşteriyi arama,ürün satışı,teslim süreci gibi tüm prosedürleri sizin yerinize biz hallediyoruz.

Serbest Girişimci olarak; elde edeceğiniz avantajlardan bazıları şunlar:

– Bağımsız çalışma özgürlüğü.   – Mesaini kendin belirleme.   – Evinizin konforunda çalışma keyfi – Teminat ve sermaye gerekmeden kendi işinin sahibi olma.  – Düşük maaş yerine bir girişimci olarak yüksek gelir elde etme.  – İster asıl iş, ister ek iş olarak yapabilme.

 

                                   Genel Nitelikler

      – Tecrübeli veya tecrübesiz

      – Kendine güvenen.

      – Yaşadığı şehirde çalışmak isteyen

      – Bay-bayan.

      

 ” Gelin; siz de bu güzel ailenin bir parçası olarak diğer mutlu serbest girişimcilerimiz arasına katılın.”

 

NOT: Ön başvurusu olumlu değerlendirilen adaylara mesaj gönderilecek, daha sonra aranarak detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Önyazıda kendini ifade eden adaylar tercih sebebidir.

 

  • Tecrübe: En çok 1 yıl tecrübeli adaylar
  • Eğitim Seviyesi: Lise(Öğrenci), Lise(Mezun), İlk Öğretim(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)
  • Firma Sektörü: Diğer
  • Çalışma Şekli : Yarı zamanlı / Part Time
  • Personel Sayısı: (Belirtilmemiştir)
  • Ülke/Şehir: Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul(Avr.), İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak(Merkez), Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce, İstanbul(Asya)
Yayın tarihi