Ofis Elemanı

İŞ TANIMI

GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNÜN AYRICALIKLARIYLA YÜKSELEN DEĞERİ

Yenilikçi ve hızla büyüyen bir gayrimenkul danışmanlık firması olan 1A Plus, franchise işletme sahiplerine sunduğu sekiz farklı ayrıcalığıyla seçkin bir gayrimenkul franchise ağı oluşturmaya devam ediyor.

1A Plus, sahip olduğu yenilikçi iş modeliyle franchise işletmelerinin hızlı ve sürekli kazanç elde etmelerini sağlayarak %100 franchise memnuniyeti sağlıyor.

 

1A Plus’ın Ayrıcalıkları

1A Democracy / İşletmecilik Modeli

İsim hakkı giriş bedeli, aylık lisans ücreti bölge emlak endeksi üzerinden belirlenmekte ve franchise işletmesinin açılacağı bölgede tek olma ayrıcalığı sözleşmeyle garanti edilmektedir.

 

1A Club / Yatırımcılar Kulübü

Üyeleri, franchise işletmelerinden alışveriş yapan seçkin yatırımcılardan oluşmaktadır. Bir çok yatırım fırsatı öncelikle kulüp üyelerine sunulmaktadır.

 

1A Invest / Yatırım Ortaklığı

1A Plus Genel Merkezi ve franchise işletmeleri arasında gayrimenkul alım satımı ve emlak projeleri gerçekleştirmek üzere hukuki zeminde oluşturulan finansal bir yatırım ortaklığı modelidir.

 

1A Projects / Proje Desteği

1A Plus Genel Merkezinin satış sözleşmesi yaptığı nitelikli konut projelerine alım taahhüdü verdiği benzersiz bir ayrıcalıktır.

 

1A Motivation / Motivasyon Programları

1A Plus yılda üç kez franchise işletme sahipleri ile performans değerlendirme toplantıları yapar. Yıl sonlarında ise 1A Plus ailesinin tüm fertleri ile ödül programları düzenler.

 

1A Extra / Kazanç Modeli

Hedeflerini gerçekleştiren yatırım uzmanlarının hak ettiği hizmet bedeli üzerinden Extra %5 ilave kazanç elde ettiği bir kazanç modelini uygular.

 

1A Workout / Eğitim Uygulama Merkezi

1A Plus, franchise işletme sahibi ve yatırım uzmanlarının teorik eğitimlerinin yanı sıra sahada pratik yapmalarına da imkan sağlayan bir uygulama merkezine sahiptir.

 

1A Technology / Teknoloji

1A Technology, 1APlus’ın kendi uzman yazılımcıları tarafından en son teknolojiler kullanılarak geliştirilen ve işletmelerin tüm ihtiyaçlarının tek bir sistem üzerinden giderilmesini sağlayan bir bilgi sistemi yazılımıdır.

GENEL NİTELİKLER

  • Personelimizin yiyecek – içeçek servisinin yapılması, mutfağın temiz ve düzenli tutulması,
  • Temizlik işlerinin yapılması görevini yürütecek,
  • Ofis telefonlarına bakabilecek ,
  • Ofis personeline asistanlık yapabilecek ,
  • Tecrübeli 40 – 45 yaş aralığında BAYAN personel alınacaktır. 
Yayın tarihi