Hışım Grup – Beyoğlu Swatch Satış Danışmanlığı

İş Açıklaması

1984 yılında kurulan Hışım Grup döviz, gayrimenkul, perakende, reklam, turizm – otelcilik, yiyecek – içecek sektörlerinde faaliyet göstermektedir.
Perakende alanında dünyaca ünlü Nike, Lacoste , Swatch, Camper , Super Step markalarının bayiliğini yapan grup aynı zamanda öncü uygulamaları ve geçmişte edilen deneyimleri doğrultusunda kendi markası Lastik Pabuç’ u perakende bünyesine kazandırmıştır. Perakende sektöründe A sınıfı kalitede hizmet sunmayı vizyon edinmiş olan grup İstanbul’un en güzel lokasyonlarında; Beyoğlu, Kadıköy, Bağdat Caddesi, Karaköy ve Ümraniye de mağazaları faaliyet göstermektedir.
Türkiye ‘de en çok döviz bürosunu aynı çatı altında barındıran sektör öncüsü bir firmadır. Döviz büroları; Kübra Döviz, Çözüm Döviz, Nizam Döviz, Plevne Döviz, Akdağ Döviz, Aziz Döviz, Kare Döviz, Yalçınkaya Döviz, Nedim Döviz, Zor Döviz, Karel Döviz, Nova Döviz, Drina Döviz, Samsun Döviz’ dir.
Osmanlı’ dan günümüze geleneksel kahve eşliğinde yolculuk yaparak gerek tatlıları gerekse de Osmanlı dokusuyla Halis Bekrizade Efendi cafesiyle yiyecek –içecek sektöründe hizmet vermektedir.
Kurulduğu günden beri farklı sektörlerde edindiği birçok deneyimi kalite ve yenilik anlayışları ile harmanlayan grup Turizm – Otelcilik sektöründe de markalaşmayı hedeflemiştir. Bu doğrultuda faaliyette olan otelleri ve birçok projeleri bulunmaktadır.
Oteller; Nordstern Otel ve Triada Otel’dir. Büyükada , Karaköy, Beyoğlu ve Cihangir de otel projeleri yer almaktadır.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Dünya' nın bir numaralı markalarından BEYOĞLU SWATCH mağazamız da kariyer yapmak ister misiniz?

Mağazamız için Full Time çalışacakSatış Danışmanı ” adayları arıyoruz. (Tecrübe Aranmamaktadı

  • İlan Tarihi 22-04-2017
  • İstihdam Türü Tam Zamanlı
  • Eleman Sayısı Belirtilmemiş
  • Pozisyon Mağaza Satış Danışmanı
  • Referans No BEYOĞLU SWATCH SATIŞ DANIŞMANLIĞI
  • Firma Adı Hışım Grup İş İlanları
  • Anahtar Kelimeler Hışım Grup, Hışım Grup İş İlanları, Beyoğlu Swatch Satış Danışmanlığı, Beyoğlu Swatch Satış Danışmanlığı İş İlanları, Mağaza Satış, Mağaza Satış İş İlanları
Yayın tarihi