Hışım Grup – Bağdat Caddesi Superstep Mağazası – Satış Danışmanı

İş Açıklaması

1984 yılında kurulan Hışım Grup; döviz, gayrimenkul, perakende, reklam, turizm – otelcilik, yiyecek – içecek sektörlerinde faaliyet göstermektedir.
Perakende alanında dünyaca ünlü Nike, Lacoste, Swatch, Camper, Super Step markalarının bayiliğini yapan grup, aynı zamanda öncü uygulamaları ve geçmişte edilen deneyimleri doğrultusunda kendi markası Lastik Pabuç’ u perakende bünyesine kazandırmıştır. Perakende sektöründe A sınıfı kalitede hizmet sunmayı vizyon edinmiş olan grup İstanbul’un en güzel lokasyonlarında; Beyoğlu, Kadıköy, Bağdat Caddesi, Karaköy ve Ümraniye' de faaliyet göstermektedir.
Türkiye ‘de en çok döviz bürosunu aynı çatı altında barındıran sektör öncüsü bir firmadır. Döviz büroları; Kübra Döviz, Çözüm Döviz, Nizam Döviz, Plevne Döviz, Akdağ Döviz, Aziz Döviz, Kare Döviz, Yalçınkaya Döviz, Nedim Döviz, Zor Döviz, Karel Döviz, Nova Döviz, Drina Döviz, Samsun Döviz’ dir. Aynı zamanda Western Union markasının da bayiliğini yapmaktadır.

Kurulduğu günden beri farklı sektörlerde edindiği birçok deneyimi kalite ve yenilik anlayışları ile harmanlayan grup, Turizm – Otelcilik sektöründe de markalaşmayı hedeflemiştir. Bu doğrultuda faaliyette olan otelleri ve birçok projeleri bulunmaktadır.
Oteller; Nordstern Otel ve Triada Otel’dir. Büyükada, Karaköy, Beyoğlu ve Cihangir’ de otel projeleri yer almaktadır.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Dünya' nın bir numaralı markalarında İstanbul'un en iyi lokasyonlarındaki mağazalarda kariyer yapmak ister misiniz?

Bağdat Caddesi Superstep Mağazamız için tercihen İngilizce bilen Full Time Satış Danışmanı arıyoruz.

  • İlan Tarihi: 08-11-2018
  • İstihdam Türü: Tam Zamanlı
  • Eleman Sayısı: 1
  • Pozisyon: Mağaza Satış Danışmanı, Perakende Satış Danışmanı, Satış Danışmanı
  • Referans No: BAGDATSD
  • Firma Adı: Hışım Grup İş İlanları
  • Anahtar Kelimeler: Hışım Grup, Hışım Grup İş İlanları, Bağdat Caddesi Superstep Mağazası – Satış Danışmanı, Bağdat Caddesi Superstep Mağazası – Satış Danışmanı İş İlanları,
Yayın tarihi