Gece Acil Servis Nöbetçi Pratisyen Hekim

İŞ TANIMI

Via Hospital  Sancaktepe’de görevlendirilmek üzere;
Gece Acilde kadrolu olarak nöbet tutabilecek 
Tercihen mesleğinde en az 2 yıl deneyimli,
İletişim yeteneği yüksek
Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Gece Acil Nöbetçi Pratisyen Hekim arayışımız bulunmaktadır.

GENEL NİTELİKLER

HAKKIMIZDA
Via Hospital Group, seçkin kadrosu, hasta odaklı ve uluslararası kalite standartlarındaki hizmet anlayışı ile etik kurallar çerçevesinde, sektörde öncü olabilmek adına tıbbi hizmetlerindeki uygulamaları ile fark yaratarak, sağlıkta dünya markası olabilmek amacıyla kurulmuştur.
Grubumuz, uzman hekim kadrosu, bilgi ve deneyimlerini hasta odaklı hizmet anlayışı ile birleştiren sağlık personeli, kalite politikaları, ileri teknoloji ile donatılan tanı ve tedavi üniteleri, modern hastane mimarisi ve konforlu hasta odaları ile sağlıkta referans olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

MİSYON
Sahip olduğu ileri teknolojiyi uzman kadro ile birlikte, standartların üzerinde vereceği sağlık hizmetinde farkındalık oluşturarak, yaygın, bütünleşmiş bir hizmet sunmak ve hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.
VİZYON
Dünya Standartlarında hasta odaklı sağlık hizmeti verebilmek adına, bütüncül kalite anlayışı içerisinde toplumun değerlerine saygılı bir hizmet yaklaşımını hem yurt içerisindeki hem de yurt dışındaki hastalara sunabilmektir.

Yayın tarihi