E-Ticaret Uzmanı

E – Ticaret Pazar Yeri Satış ve Pazarlama Uzmanı
ev ve yaşam ürünlerinin E-ticaret üzerinden toptan ve perakende satışını yapmaktayız. E-Ticaret sektöründe en büyük müşterilere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Firmamız Hepsiburada, Evidea, Morhipo v.b. büyük E-ticaret sitelerinin önemli bir tedarikçisidir. Direkt kendi ürettirdiği ve ithal ettiği ürünlerin yanısıra 15.000 farklı ürünü E-ticaret kanalıyla satmaktadır. Çalışma yerimiz Karaköy. Çalışma saatleri 8.45-18.00.

GENEL NİTELİKLER Hepsiburada, N11, gittigidiyor gibi Pazar yeri firmalarında sanal mağaza satış ve pazarlama deneyimi olan Trendyol, Morhipo, Hepsiburada gibi büyük E-ticaret sitelerine tedarik konusunda deneyimli Daha önce E-Ticaret sitelerinde benzer görevlerde çalışmış, Asgari 3 yıl deneyimli  Stok ve fiyat güncelleme yapabilecek, veri girişini bilen MS OFFİCE Excele hakim (DÜŞEYARA etkin kullanmak tercih sebebidir ) Tercihen üniversitelerin istatistik, matematik, programlama gibi sayısal bölümlerinden yada Sosyoloji, Psikoloji, Antropoloji veya Tarih bölümü mezunu olan
İŞ TANIMI Pazaryeri ve E-ticaret kurumsal müşterilerin b2b panellerine hakim Üniversite mezunu E-ticaret alanında en az 2 yıl deneyimli Ofis programlarını çok iyi kullanabilen özellikle exceli çok iyi bilen excelde formül kullanabilen Veri girişi ve stok takibi yapabilecek  Takım çalışmasına uyumlu Verilecek görevleri sorunsuz yerine getirebilecek  25-40 yaş arasında çalışma arkadaşı aramaktayız.

  • Şehir / İlçe: İstanbul Avrupa – Beyoğlu
  • Kategori: Bilişim/Bilgisayar
  • Çalışma Şekli: Tam Zamanlı
  • Cinsiyet: Bay veya Bayan
  • Yaş: 25 – 40
  • Alınacak Kişi Sayısı: 1