Cevizoğlu Mağazacılık – Bekçi

İş Açıklaması

En Az Lise Mezunu,Gündüz Vardiyasında çalışacak,Dinamik, iletişimi kuvvetli,güvenilir,Dikkatli, sorumluluk sahibi,Askerlik görevini tamamlamış,Kontrol ve takip yeteneği güçlü,”GÜNDÜZ ve GECE BEKCİSİ” aramaktayız.GECE BEKÇİSİ İÇİN GÜVENLİK SERTİFİKASI GEREKLİDİR.SİLAHSIZ GÜVENLİK BELGESİ OLANLARIN BAŞVURUSU DİKKATE ALINACAKTIR.

Şirketimiz Hadımköy’de olup Servis imkanımız vardır.
E-5 Servisimiz Çağlayan- Edirnekapı – Şirinevler – Avcılar – Esenyurt – Avcılar – Esenyurt – Hadımköy güzergahı.
E-6 Servisimiz Çağlayan – Hadımköy Çevreyolunu kullanmaktadır.

HADIMKÖY DE İKAMET EDEN TERCİH SEBEBİDİR.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

İŞ TANIMI

Görev başlangıcında ve bitiminde Tesisin genel güvenlik kontrolünü yapmak,Çalışma vardiyalarına uyum göstermek,Tesise ait tüm bina, depo ve eklentilerin güvenliğini sağlamak,Tesis e ait demirbaş ve malzemelerin muhafazasını sağlamak,Görev esnasında oluşabilecek her türlü Afet, Kaza, Yangın, Sabotaj, Hırsızlık ve Çalışanların sağlığı ile ilgili vb. durumları yöneticisine ve ilgililere aktarmak,Fabrikaya izinsiz ve bildirimsiz giriş çıkışları engellemek,Sorumluluk bölgesini sürekli gözetlemek, devriye gezmek,Alarm kamera vb. sistemlerini kullanarak güvenlik tedbirlerini almak,Görev süresince zorunlu olması durumunda görev yerinden ayrılmamak,İş güvenliği ile ilgili uyarı ve talimatlara uymak, gerekli kişisel koruyucu donanımı kullanmak.

İlgili : GÖKHAN DEMİR

Telefon Numarası : 2127983290(Dahili : 1)

  • İlan Tarihi: 27-05-2018
  • İstihdam Türü: Mavi Yaka, Tam Zamanlı
  • Eleman Sayısı: 2
  • Pozisyon: Bekçi
  • Firma Adı: Cevizoğlu Mağazacılık İş İlanları
  • Anahtar Kelimeler: Cevizoğlu Mağazacılık, Cevizoğlu Mağazacılık İş İlanları, Bekçi, Bekçi İş İlanları, Güvenlik, Güvenlik İş İlanları
Yayın tarihi